Obojky martingale - provedení

Obojky martingale

cena obojků šíře 5cm ...................... 450,-

u obojků s obvodem nad 50 cm je účtován příplatek 50,-

 

používané průvleky na obojky

pro extrémní tahouny je možné použít silnější vsuvky

Obojky "martingale" jsou polostahovací obojky vhodné zejména pro chrty, kteří mají cca stějně širokou, někdy i užší hlavu než-li krk. Obojek v mžiku zajistí stažení obojku tak, aby se pejsek nemohl z obojku vyvléknout. Obojek je nutné nasadit a dotáhnout tak, aby psovi seděl za ušima - v nejužším místě krku. Obojky lze vyrobit v jakékoliv šířce i délce. Podešito saténem, barvu podšití si můžete vybrat dle vlastního přání !

Obojky "MARTINGALE" jsou polostahovací obojky (z obou stran) vhodné zejména pro chrty, kteří mají cca stějně širokou, někdy i užší hlavu než-li krk.

Obojky typu "MARTINGALE" jsou převážně určeny pro adoptované chrty,  bázlivé či agresivní psy, apod., zkártka pro psy, kteří se v případě zaleknutí, nebo v jiné situaci, chtějí vyvléci z obojku například couváním a jinými pohyby, kterými toho docílí v případě obyčejného obojku (např. na přezku).

Systém "MARTINGALE" v mžiku zajistí stažení obojku tak, aby se pejsek nemohl z obojku vyvléknout. Obojek je nutné SPRÁVNĚ nasadit a dotáhnout tak, aby psovi seděl přímo za ušima - v nejužším místě krku.

Na obrázku níže je červenou barvou naznačena oblast, která by měla vždy zůstávat mezi dvěma černě označenými body. Černě označené body se v případě stažení obojku NESMÍ dotýkat. Tímto docílíte maximálního využití bezpečnosti "MARTINGALE" obojků

Špatně nasazené obojky martingale

 

 

 

TOPlist